רואה חשבון במרכז

רואה חשבון במרכז הוא בעל המקצוע אשר יכול לסייע בהתנהלות נכונה וחכמה מול רשויות המיסים. אל הרו״ח יכולים לפנות שכירים אשר מרוויחים סכומים גדולים, שעובדים בשתי עבודות (או נהנים מהכנסה נוספת למקום העבודה) ועצמאיים

אייפוד דלוק עם אתר רואה חשבון במרכז - OPAL
OPAL

רואה חשבון במרכז: כל השירותים הנדרשים בחברה אחת

רואה החשבון מכיר היטב את חוקי המס והוא יכול לעזור לתכנן נכון את תשלומי המס, לסייע בקבלת החלטות פיננסיות (אישיות ועסקיות) ולבחון את המצב הכלכלי הנוכחי. כל זאת תודות לידע רב, ניסיון ודרך מתן שירותים מגוונים.

תוכן עניינים

OPAL

השירותים שניתנים על ידינו

אנו מספקים מגוון רחב של שירותי רואה חשבון: רואה חשבון לעוסק פטור, רואה חשבון לעוסק מורשה ורואה חשבון לחברות ובכך נותנים מענה לשכירים, עצמאיים ובעלי חברות. המטרה שלנו היא לספק את השירות הנדרש על פי הצורך של כל לקוח ולקוחה ולסייע בקבלת החלטות נכונות מבחינה פיננסית.

שירותי ראיית חשבון לחברות

חברות זקוקות לשירותי ראיית חשבון כבר בשלב ההקמה ולאורך כל הפעילות. אנו מסייעים בשלב פתיחת החברה, מספקים שירותי הנהלת חשבונות כפולה לעסקים ומלווים כל חברה על פי הצורך ובהתאם לשלב בו היא נמצאת.

שירותי הנהלת חשבונות

שירותי הנהלת חשבונות ושכר ניתנים לכל עסק, קטן וגדול, במיקור חוץ ובלי להעסיק במשרה חלקית או מלאה. שירות זה ניתן לעסק פטור, מורשה ולחברה בע״מ, על פי הצורך בלבד והוא מקל על העסק לא רק בהתנהלות הפיננסית אלא גם ביכולת לראות את המצב הכלכלי שלו בצורה ברורה בכל רגע נתון.

מחשבון ולוח שנה על השולחן עם כיתוב שירותי רואה חשבון במרכז - OPAL

יעוץ מס

שכירים ועצמאיים זקוקים לא פעם לייעוץ מס כשהמטרה של הייעוץ היא לסייע בהפחתת תשלומי המיסים בהתאם למה שמאפשר החוק. בתוך השירות ניתן לבחון את תשלומי המס לפני שאלו משולמים, ניתן לבחון את הזכאות לקבל החזר מיסים (רטרואקטיבית) ולבצע תיאום מס.

פתיחת תיק ברשויות המיסים

ההחלטה להפוך להיות עצמאי דורשת פתיחת תיק ברשויות המיסים: מע״מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. אפשר לבצע את התהליך באופן עצמאי אך רצוי לעשות אותו בעזרת רואה חשבון. במסגרת שירות פתיחת התיק נבחן את היתכנות העסק, נמליץ האם לפתוח עוסק פטור או עוסק מורשה ונפתח את התיק בפועל מול הרשויות.

הגשת דו״חות

עצמאיים, בעלי חברות ולעתים גם שכירים, חייבים להגיש דו״חות אחת לתקופה. הדו״חות נמסרים למע״מ ולמס הכנסה (דוח שנתי מס הכנסה) כשאלו מפרטים את הפעילות הכלכלית ובתוך כך את כלל ההכנסות וההוצאות. בהתאם להצהרות הללו נקבעים תשלומי המיסים ותפקידו של המשרד הוא לבחון את נכונות הדברים, להגישם כהלכה ולייעץ בכל הנוגע לתשלומי המס.

מילוי הצהרת הון

בשנה הראשונה של העסק תבקש רשות המיסים מהבעלים למלא הצהרת הון. לאחר שבע שנים תגיע בקשה למילוי הצהרה נוספת כך שהרשות תוכל להשוות בין הראשונה לשנייה. במסגרת ההצהרה על המגיש למלא פרטים רבים כשיש לשים דגש על כל פרט. כדי להימנע מטעויות ולהסתבך עם הפרטים השונים כדאי לבצע את ההצהרה עם רואה חשבון במרכז.

גילוי מרצון

תהליך גילוי מרצון הוא נוהל בו רשות המיסים מאפשרת ליחידים (עצמאיים, בעלי חברות ושכירים) להצהיר על עבירת מס שביצעו. כל זאת בלי לחשוש מהליך פלילי אשר עשוי להיפתח נגד עובר העבירה. סידור החובות צריך להתבצע בצורה המיטבית, היעילה ומשרדנו מלווה את התהליך במקצועיות.

OPAL

טיפים לבחירת רואה חשבון במרכז

לבחירת רואה החשבון יש משמעות רבה וחשוב לבחור את זה שיכול לקדם אותך באופן ספציפי. לשם כך יש לבחון את הקריטריונים הבאים:

ספרה 1 בריבוע ירוק - OPAL

התמחות בתחום

ספרה 2 בריבוע ירוק - OPAL

דיווחים קבועים

ספרה 3 בריבוע ירוק - OPAL

התאמה לסוג העסק

ספרה 4 בריבוע ירוק - OPAL

גישה ותחושה אישית

ספרה 1 בריבוע ירוק - OPAL

התמחות בתחום

ישנם רואי חשבון אשר מתמקדים בעיקר בהגשת הדו״חות לרשויות המיסים ויש שמספקים מענה רחב יותר שיכול להשפיע על התוצאות הפיננסיות של העסק, החברה או השכיר.

ספרה 2 בריבוע ירוק - OPAL

דיווחים קבועים

עסקים וחברות אשר מחפשים אחר רואה חשבון במרכז צריכים למצוא בעל מקצוע שימסור להם דיווחים קבועים ויהיה זמין לסייע להם בדיוק כשהם עומדים לקבל החלטה חשובה בעסק.

ספרה 3 בריבוע ירוק - OPAL

התאמה לסוג העסק

רוב רואי החשבון יוכלו לתת מענה לעוסקים פטורים כיוון שהם לא זקוקים לשירותים רבים. לא כל משרד נותן מענה לעסקים גדולים וחברות או שירות של רואה חשבון לעמותות ויש לבדוק כי רו״ח אכן מנוסה עם אלו.

ספרה 4 בריבוע ירוק - OPAL

גישה ותחושה אישית

התקשורת עם רואה החשבון חשובה להצלחת העסק או החברה. יש לבחור בעל מקצוע אשר מקפיד על התייחסות אישית לכל אחד ואחת ושיהיה קל לתקשר איתו.

OPAL

שאלות ותשובות - רואה חשבון במרכז

מחברת פתוחה עם אותיות גדולות באנגלית שמייצגות שאלות ותשובות על רואה חשבון במרכז - OPAL

ישנם מספר מצבים בהם רואה חשבון יכול להיות לעזר. עסקים וחברות נעזרים ברו״ח לניהול הכספים והגשת הדו״חות במהלך השנה. שכירים אשר עובדים בשתי עבודות, שחושבים שמגיעים להם החזרים ובעלי נכסים (בין אם הם עובדים ובין אם לא) ובנוסף כל מי שיש לו עניין מול רשות המיסים יכול להרוויח מהתקשרות עם רואה חשבון במרכז.

בחירת רואה חשבון היא אחת החשובות. על בעל המקצוע להביא ניסיון רב, היכרות מעמיקה עם החוק ונכונות לסייע בדיוק על פי הצורך. כדי לבצע את הבחירה הנכונה יש לחפש רו״ח שעוסק בתחום זמן רב ולהקדיש זמן לשיחת ההיכרות הראשונית ממנה אפשר להתרשם מהגישה והיכולות שלו לעזור.

באופן תיאורטי כל העבודה מול רואה החשבון יכולה להתבצע היום התכתבויות באימייל ובפגישות מרחוק. עם זאת, למתגוררים או עוסקים באזור המרכז יכול להיות יתרון במציאת רואה חשבון באזור איתו יוכלו להיפגש גם פנים אל פנים בהתאם לצורך.

בהתאם לשלב של העסק ובהתאם למצב הנוכחי שלו יכול רואה החשבון לסייע. מהקמה ופתיחה ברשויות המיסים ועד לתכנון מס, רואה החשבון יכול להציג לעסק את התמונה הפיננסית המלאה ולעזור לו לקבל החלטות מבוססות נתונים בזמן אמת.

חברות זקוקות להנהלת חשבונות כפולה ולכן עליהן לעבוד עם רואה חשבון שמכיר את השיטה הנוכחית. לעומת זאת רוב העסקים יכולים להתנהל בהנהלת חשבונות חד צידית וגם כאן חשוב שיבחרו ברואה חשבון עם ניסיון רב בתחום.

אם לרואה החשבון יש ניסיון בתכנון והחזר מס הוא יוכל לסייע לעסק בכך. יש לציין כי זהו נושא חשוב מאד שיכול להפריד בין הצלחה לבין תשלומים מיותרים ולכן אנו מספקים את השירות כחלק מהפעילות שלנו.

דילוג לתוכן