אודותינו

מי אנחנו?

משרד רואי חשבון OPAL - נעים להכיר

משרד רואי חשבון OPAL ועומד בראשו רו"ח אראל חנן מעניק שירותי ראיית חשבון מקיפים לעסקים, שכירים, חברות וארגונים, מקצה לקצה. 

תפקידנו מתחיל בהכוונה להקמת העסק מול הרשויות, חישובי ההשקעה וכדאיות וממשיך במתן שירותי ראיית חשבון, ייצוג מול רשויות המס ותכנון מס חכם.

השירותים של משרד רואה חשבון שלנו: הנהלת חשבונות ושכר, רואה חשבון לחברות, תיאום מס, החזר מס, יועץ מס, פתיחת עסק מורשה, פתיחת עסק פטור, הקמת חברה בע"מ, גילוי מרצון, הגשת דוחות שנתיים, הצהרת הון, ביקורת פנים בחברות"

אנו כמשרד רואי חשבון וותיק מבינים שהתנהלות חשבונאית נכונה, תכנון מס יצירתי והתנהלות חכמה מול הרשויות הם נושאים חשובים וקריטיים להצלחת העסק ולכן אנו מביאים את הניסיון הרב שלנו ואת אנשי הצוות המנוסים ביותר כדי ללוות את בעל העסק לצמיחה ורווחיות.

אודות משרד רואה חשבון של אראל חנן - OPAL
רו"ח אראל חנן - מייסד משרד רואי חשבון OPAL
כיתוב CPA וזכוכית מוגדלת מייצג אודות של חברת רואה חשבון OPAL

לאורך השנים סיפקנו שירות למגוון רחב של לקוחות כאשר אנחנו שמים לפנינו את המטרה לנצל את החוק בצורה הטובה ביותר למען כל לקוח ולקוחה. בתוך כך סיפקנו שירותים מגוונים כולל:

הנהלת חשבונות - אנו מספקים שירותי הנהלת חשבונות  במיקור חוץ לעסקים בסדרי גודל שונים. בכך אנו חוסכים לעסק עלויות העסקת איש מקצוע באופן קבוע ומספקים את השירות בדיוק על פי הצורך.

הגשת דו"חות - לאורך השנה ובסוף השנה אנו מעניקים שירותי הגשת דו"חות למע"מ ולמס הכנסה. השירות של רואה חשבון מתאים לעוסק פטור, עוסק מורשה, חברה בע"מ, עמותה ולשכירים אשר במקביל לעבודתם נהנים מהכנסה נוספת.

יעוץ מס - נושא המס הוא נושא מורכב ומסובך וידיעתו יכולה לחסוך לעסקים ולשכירים עלויות רבות. במסגרת יעוץ המס אנו מבצעים בדיקת הכנסות, זיכויי מס, הצהרה על הכנסות ופעולות נוספות כשהמטרה היא לסייע לכל לקוח ולקוחה לפעול על פי חוק ולא לשלם מס מעבר לנדרש.

פתיחת עסק וחברה - פתיחת העסק או החברה היא תהליך מרגש ואנו שמחים לקחת חלק בתהליך עבור לקוחותינו. נבחן את אופן הפעילות ונדאג לרישום תקין על פי החוק תוך חיסכון בזמן עבור העסק.

שירותי ביקורת פנימיים - חברות אשר זקוקות לשירות ביקורת כספים יכולים ליהנות מחוות דעת מקיפה בנוגע למצב הפיננסי שלהן. התוצאות מסייעות להבין את התמונה הפיננסית המלאה ולקבל החלטות עתידיות המבוססות על מידע.

הגשת הצהרת הון - הצהרת הון ראשונה ושנייה משמעותיות מבחינת העסק ואנו מקלים על ההליך הבירוקרטי תוך הבנת המשמעויות שיכולות להיות לכל אחת מההגשות.

בחינת פתרונות אשראי ומימון - כל עסק וחברה זקוקים לתזרים מזומנים חיובי ומתוך כך לא פעם נדרשים פתרונות אשראי ומימון. התפקיד שלנו הוא לראות את התמונה המלאה ולסייע לעסק או לחברה בפניה לגורמים רלוונטיים שיכולים להיות להם לעזר.

ייעוץ בנושא מיסוי בינלאומי - לפני ובמהלך רילוקיישן או בתהליך הגירה יש לבחון את נושא המס ולוודא כי לא יהיה מצב בו יצטברו חובות או שלא יועברו דיווחים על פי החוק. אנחנו כאן כדי להפוך את התהליך לפשוט ורגוע יותר.

מחשבון ונורה עם סמל דולר דולק מייצגים חברת OPAL ראיית חשבון שעוזרים לנהל את העסק
דילוג לתוכן